Webáruházunkban sütiket használunk a tartalmak és hirdetések személyre szabásához, közösségi funkciók biztosításához, valamint weboldalforgalmunk elemzéséhez. Ezenkívül közösségi média-, hirdető- és elemező partnereinkkel megosztjuk a weboldalhasználatra vonatkozó adataidat, akik kombinálhatják az adatokat más olyan adatokkal, amelyeket te adtál meg számukra vagy az általad használt más szolgáltatásokból gyűjtöttek.

Kommunikációs társasjátékok

Információs társadalomban élünk. Nem meglepő módon időnk nagy része is azzal telik, hogy vagy információt fogadunk be, vagy információt adunk át. Egyszóval kommunikálunk, folyamatosan, az egész emberiség, ebben a században többet, mint valaha. A kérdés az, hogy jól kommunikálunk-e, vagy sem. Ez a készség ugyanis kulcsfontosságú.

Egyfelől az egyéni érvényesülés miatt, hiszen a jó kommunikációs képesség egyszerre alapelvárás és előny, másfelől pedig egy-egy adott szituáció szempontjából, hiszen a rossz vagy félreértett jelek nagyon kínos ugyanakkor nagyon vicces helyzeteket is teremthetnek.

Észrevették ezt a játékfejlesztők is, valamikor 2008 környékén (ekkor jelent meg a Dixit) egyszer csak elkezdett kiszélesedni azoknak a játékoknak a horizontja, amelyek a kommunikációt helyezték a középpontba.

Rendezés: